BATTANİYE YIKAMA

BATTANİYE YIKAMA

Battaniye  hizmetimiz daha kaliteli ve sağlıklı bir uyku için gerekli olan temizliği sağlamaktadır. battaniyelerinizi düzenli olarak yıkatarak sağlıklı bir uykuya kavuşabilirsiniz. Günün üçte birini yatağımızda uyuyarak geçirdiğimiz için yatak ve yatakta kullanılan battaniye ve yastık gibi eşyaların temizliği de önem kazanmaktadır.

battaniyeler derinlemesine temizlik sağlamak için firmamızı tercih etmelisiniz. Kullandığımız deterjanlar antialerjenik deterjanlar olduğu için battaniye, yatak örtüsü yastık yıkama işlemlerimiz sonrası konforlu ve hijyenik uykuya kavuşacaksınız. Kirli yatak eşyaları uyku kalitenizi azaltır ve dinlenme seviyenizi olumsuz etkiler. Firmamızdan battaniye yıkama, yatak örtüsü ve yastık yıkama hizmeti almak için iletişime geçmeyi unutmayın.

Vücudumuzla sürekli temas halinde olan yorgan ve battaniye gibi eşyaların, düzenli olarak temizliğe ihtiyacı vardır. Küçük boyutlu battaniyeler makinede yıkansa da, genel anlamda çamaşır makinelerinin yük hacmi düşünüldüğünde genelde yorgan ve battaniye yıkama işini evde yapmak mümkün değildir. Battaniyeler temizlenirken insan vücuduyla uzun süreli temas edeceği unutulmamalı ve temizlik için gereken şampuanlar, deterjanlar özenle seçilmelidir. Üzerinde deterjan kalıntısı bırakmamak için de çok iyi durulanmalı ve detaylı battaniye yıkama işi o şekilde tamamlanmalıdır. Ayrıca yıkama esnasında yorgan ve battaniyelerin zarar görerek deforme olmaması için de yıkama ile sıkma devirleri titiz battaniye yıkama işini gerçekleştirmek üzere doğru şekilde ayarlanmalıdır. 

Battaniye yıkama, evde klasik çamaşır makinesinde temiz olmayacak şekilde değil de, endüstriyel makinelerde çeşitli işlemlerden geçirilerek yapılırsa daha iyi temizlenmiş olur. Bütün kış kullanılan, üzerinde saç kılı, evcil hayvan tüyü, yemek kırıntıları, toz ve vücut yağları bulunan battaniyeleri düşündüğümüzde, profesyonel battaniye yıkama işleminin gerekliliğini de açıkça anlamış oluruz. İşinin uzmanı temizlik firması tarafından yıkanan battaniyeler, tüm işlemler aşama aşama ve doğru şekilde yapıldığından hijyenik şekilde temizlenmektedir. Yıkama işinden önce battaniye üzerindeki lekelerin çıkarılması, temizlik işlemini daha da kolaylaştırmaktadır. Yıkama sonrasında durulama ve kurutma da çok önem taşımaktadır. Eğer durulama iyi yapılmazsa üzerinde deterjan kalır ve bu da sağlık için tehlikelidir. Kurutma işlemi yetersiz yapıldığında ise battaniyede ilerleyen zamanlarda çürüyebilir. Profesyonel firmalardan destek alırsanız bu gibi sorunlar yaşamaz, kaliteli battaniye yıkama hizmetinin avantajını yaşarsınız. 

Hijyenik battaniye yıkama için öncelikle battaniyenin yapısına uygun şampuanlar seçilir. Sonrasında yine içeriğe uygun yıkama sıkma devri ayarlanır. Bitkisel içerikli, kimyasal katkı içermeyen şampuanlar kullanıldığında, battaniye yıkama işi daha güvenli şekilde yapılabilecektir.

Yıkama öncesi ilk olarak lekelere müdahale edilir. Sonrasında özel programlı endüstriyel makinelerde yıkama işlemi yapılır. Ön yıkama, ana yıkama, son yıkama, durulama, sıkma ve kurutma olmak üzere sırasıyla işlemden geçen battaniyeler, en son kurutma odasına alınarak iyice kurutulur. Kurutma işlemi de yıkama işlemi kadar büyük bir hassasiyetle yapılır ve kuruduktan sonra kontrolleri yapılarak paketlenip adrese teslimatı sağlanır. Basit gibi görünen ancak titizlik gerektiren detaylı battaniye yıkama hizmeti için ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre beklentilerinize uygun şekilde destek alabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

ACİL DURUMLARDA HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

halı yıkama programı | atapark halı yıkama | ankara halı yıkama | ankara halı yıkama fiyatları | en iyi usta | ankara otomatik kapı tamiri | ankara halı yıkama | bahçelievler halı yıkama | ankara otomatik kapı tamiri | kızılcahamam haber

Web Tasarım ve Adwords Uygulama Ankara Halı Yıkama